sobota, 19 kwietnia 2014

VIN decoder Mazda - przebieg, historia serwisowa, dekodowanie VIN

Witam,
kolejny wpis związany z uzyskaniem dostępu do historii serwisowej interesującego Cię auta Tym razem bliżej chciałbym się przyjrzeć Maździe - marka niszowa na Polskim rynku słynąca z wysokiej jakości swoich produktów, natomiast dość droga w serwisowaniu. Zachęcam do sprawdzenia przeszłości każdej Mazdy której zakupem jesteś zainteresowany.Zacznijmy od tego, że Mazda jako jedna z niewielu marek na europejskim rynku stworzyła scentralizowaną bazę serwisową, która umożliwia automatyczną wymianę informacji pomiędzy swoimi ASO. Bez względu na to czy auto którym jesteś zainteresowany było serwisowane w Berlinie czy w Polsce możesz sprawdzić jego przeszłość w najbliższym salonie Mazdy. Aby serwis udzielił Ci interesujących Cię informacji musisz się tam stawić osobiście wraz z dokumentami rejestracyjnymi samochodu.

Informacje o przebiegu oraz naprawach dostaniesz za darmo. Jest również możliwość wydrukowania pełnej historii Twojej Mazdy bezpośrednio z serwera - koszt  takiej usługi waha się w granicach 100 zł i jest ustalany przez każdego dealera osobno. Na pewno warto dysponować takim wydrukiem podczas sprzedaży auta, z drugiej strony kiedy jesteś zainteresowany zakupem pytaj czy do auta sprzedawca ma aktualny wydruk z systemu serwisowego Mazdy.Elektronicznym Rejestrem Przeglądów Okresowych są objęte standardowo wszystkie samochody Mazda wyprodukowane po 1 lipca 2006 r. Jeśli dany samochód marki Mazda został zarejestrowany przed 1 lipca 2006 r. (ale nie wcześniej niż 1 października 1998 r.) i nie jest obecnie objęty elektronicznym rejestrem istnieje możliwość rozpoczęcia dokumentowania jego historii serwisowej w systemie - wystarczy poprosić oto pracownika ASO Mazdy podczas wykonywania przeglądu.

Elektroniczny Rejestr Przeglądów Okresowych Mazda zastąpił tradycyjną książkę serwisową, w której przybijano pieczątki potwierdzające przeglądy pojazdu. Obecnie po wykonaniu każdego przeglądu okresowego jego właściciel otrzymuje aktualny wydruk dokumentacji, a cała historia serwisowa jest przechowywana w bazie firmy Mazda. Nie ma tutaj możliwości na fałszowanie czy edytowanie wpisów które były dokonane w przeszłości.

PS. Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem po VIN Mazdy daj mi znać chętnie pomogę - zainwestowane pieniądze w weryfikacje auta zwrócą się wielokrotnie. Pomagam w ustaleniu przeszłości samochodów z całej UE i nie tylko. Kontakt: Jarek Tomczak j.tomczak21@gmail.com lub tel. kom. 692 534 224

Polecane strony związane z sprawdzaniem przebiegu i nie tylko. Sprawdź moje komentarze:
Sprawdzanie historii, przebiegu auta z Francji.
Sprawdzanie historii, przebiegu auta z Niemiec.
Sprawdzanie przebiegu, historii auta z Belgii - Car Pass, przeglądy, historia serwisowa.

9 komentarzy:

 1. SUPER SPRAWA I GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACE Z PANEM JARKIEM. W pełni profesjonalna rzetelne pomoc warta każdych pieniędzy.
  Pozdrawiam
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 2. SUPER SPRAWA I GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACE Z PANEM JARKIEM. W pełni profesjonalna rzetelne pomoc warta każdych pieniędzy.
  Pozdrawiam
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 3. SUPER SPRAWA I GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACE Z PANEM JARKIEM. W pełni profesjonalna rzetelne pomoc warta każdych pieniędzy.
  Pozdrawiam
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 4. SUPER SPRAWA I GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACE Z PANEM JARKIEM. W pełni profesjonalna rzetelne pomoc warta każdych pieniędzy.
  Pozdrawiam
  Artur

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko bardzo fajnie. Raport bardzo szczegółowy, przesłany błyskawicznie - wszystko bardzo czytelne. Polecam zainwestować parę złotych i być pewnym co się kupuję. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Profesjonalna POMOC! Polecam jak najbardziej, szybko i tanim kosztem. Dziękuję za profesjonalizm, POZDRAWIAM.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecamy w 100%, szybka pomoc za nie duże pieniądze.Raport szczegółowy i bardzo nam pomógł unikneliśmy zakupu auta z bardzo cofniętym licznikiem.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Witajcie, pomoc pełna profeska. Szybka pomoc. Raport zgadza się z w 100% z tym od właściciela. :) moje sczęście. 100% zaangażowania, na maile Pan Jarosław odpisuje szybko i treściwie.
  cieszę się, że na niego trafiłem.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Wita czy jest możliwość sprawdzenia mazdy 5 po numerze vin?

  OdpowiedzUsuń